Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2569

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Čistá Trojka   |   19. 5. 2017 (15:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Objeveno Čistou Trojkou

Reakce Čisté Trojky   |   19. 5. 2017 (15:26)

Uklizeno