Úklid ulic #2568

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Čistá Trojka   |   19. 5. 2017 (14:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Střepy na silnici

Reakce Čisté Trojky   |   19. 5. 2017 (15:29)

Uklizeno Čistou Trojkou.