Černé skládky #2566

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   19. 5. 2017 (14:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mop u zdi

Reakce Čisté Trojky   |   19. 5. 2017 (14:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka