Další podněty Čisté Trojce #2564

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tereza   |   19. 5. 2017 (13:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Košík s obchodu na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 5. 2017 (16:05)

Děkujeme za podnět. Vozík jsme uklidili.