Další podněty Čisté Trojce #2562

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   18. 5. 2017 (20:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lidské exkrementy a pravděpodobně zvratky v rozích kostela Sv. Prokopa, východní část, sousedství ul. Čajkovského, Sladkovského nám.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 5. 2017 (11:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Zvratky a exkrementy jsme uklidili.
Čistá Trojka