Černé skládky #2561

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 5. 2017 (15:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nárazník na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2017 (16:00)

Uklizeno Čistou Trojkou.