Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2560

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Helena   |   18. 5. 2017 (11:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbité pitko-kohoutek na hřišti ve vnitrobloku Radhostska. Voda strika všude okolo, deti nejsou schopné si naplnit kbelik a jsou polite. Dekuji za spraveni.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2017 (14:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém s pítkem jsme nahlásili zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2017 (15:01)

Dobrý den,
dle vyjádření zodpovědné organizace již o rozbitém pítku vědí a už je objednána montáž usměrňovače toku.
Pavel, Čistá Trojka