Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2558

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucka   |   18. 5. 2017 (09:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U laviček v parku neustálý nepořádek po ozralych....

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2017 (11:15)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka