Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2556

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Robert   |   18. 5. 2017 (06:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, strom z ulice nám prorůstá do oken. Šlo by s tím něco udělat? Předem díky za odpověď.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2017 (14:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém jsme nahlásili zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka