Černé skládky #2553

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 5. 2017 (15:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2017 (16:07)

Uklizeno Čistou Trojkou.