Černé skládky #2552

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 5. 2017 (13:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2017 (15:36)

Uklizeno Čistou Trojkou.