Poškozený mobiliář #2550

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   17. 5. 2017 (10:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozkopnutý koš a nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2017 (13:46)

Rozbitý koš jsme nahlásili zodpovědné organizaci na výměnu. Nepořádek jsme uklidili. Koš byl za chvíli vyměněn.
Čistá Trojka.