Černé skládky #2549

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   17. 5. 2017 (10:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Lednice na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2017 (13:47)

Uklizeno Čistou Trojkou.