Další podněty Čisté Trojce #2548

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   17. 5. 2017 (07:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, po opravě vozovky ponechány značky a zátarasy na chodníku na hromadě u veřejného osvětlení. Děkuji za zajištění odvozu.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2017 (13:42)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo jsme překontrolovali a nahlásili Technické správě komunikací.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 6. 2017 (12:18)

Dobrý den,
značky odvezeny. Místo v pořádku.
Čistá Trojka

Vložil(a): Jaroslav   |   16. 6. 2017 (14:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji!