Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2546

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   16. 5. 2017 (10:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

Neporadek kolem popelnic. Dekuju moc predem za vade pomoci.

Slote

Vložil(a): Sevara   |   16. 5. 2017 (10:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Adresa je slezska 99, praha 3

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (13:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka