Černé skládky #2545

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   16. 5. 2017 (09:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (11:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka