Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2542

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   15. 5. 2017 (23:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zeleň je fajn, ale tohle je jen plevel :(

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (15:38)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém s plevelem nahlásíme zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   26. 5. 2017 (11:29)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali a již je v pořádku.
Čistá Trojka