Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2541

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michaela   |   15. 5. 2017 (23:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, před domy Jeseniova 1 a Jeseniova 3 je od chvíle, co byla změněna dispozice křižovatky, nový záhon. Původní byl perfektně opečováván. Tento vypadá jako dendrologický experiment, respektive myslím, že se na něj pozapomnělo. Viz fotografie. Od dokončení křižovatky nemá žádný koncept, nikdo tam nic nezasadil a bují na něm jen plevel.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (15:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém s plevelem nahlásíme zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2017 (14:36)

Dobrý den,
dle vyjádření TSK: objednávají mimořádnou seč plevele včetně odvozu  výšky 2m z na podzim navezené zeminy před domem Jeseniova 1, Praha 3  – viz foto.  Termín příští týden.     Následně si to budoucí zahradník zrandapuje!   Později (asi na podzim 2017) tam bude vytvořen trvalkový záhon. 
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Michaela   |   18. 5. 2017 (16:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkujeme za vyřízení. :)

Reakce Čisté Trojky   |   26. 5. 2017 (11:29)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali a již je v pořádku.
Čistá Trojka