Další podněty Čisté Trojce #2540

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   15. 5. 2017 (23:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozený ochranný sloupek u cyklostezky

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (11:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme nahlásili Technické správě komunikací.
Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   16. 5. 2017 (13:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky

Reakce Čisté Trojky   |   26. 5. 2017 (11:28)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali a již je sloupek v pořádku.
Čistá Trojka