Další podněty Čisté Trojce #2539

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   15. 5. 2017 (23:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tato lavička se nedá normálně používat, je neustále obsazená unavenými bezdomovci :(

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (11:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Toto bohužel nejsme schopni ovlivnit. Zřejmě by to měla být starost policie.
Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   16. 5. 2017 (13:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Popravdě nejde o nic nezákonného, spíš nebyl asi dobrý nápad lavička vedle toho obchoďáku, ale na to jsem už upozorňoval předem :(