Další podněty Čisté Trojce #2537

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   15. 5. 2017 (23:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Propadající se dlažba

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (11:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme nahlásili Technické správě komunikací.
Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   16. 5. 2017 (13:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky, už to tady opravovali, ale zase se to takhle teď rozpadá :(

Reakce Čisté Trojky   |   1. 9. 2017 (11:18)

Dobrý den,
kontrola místa. Opět opravovali. Pavel, Čistá Trojka