Veřejné osvětlení #2534

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Julius   |   15. 5. 2017 (21:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nesviti svetlo nad prechodem pro chodce.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2017 (11:03)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nesvítící osvětlení jsme nahlásili zodpovědné organizaci PRE. Na místo vysílá hlídku, aby světlo zprovoznila.
Čistá Trojka