Černé skládky #2530

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   15. 5. 2017 (14:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek poházený v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2017 (16:01)

Na uvedeném místě jsme byli a nepořádek poklidili. K některým věcem se přihlásili bezdomovci.
Čistá Trojka.