Černé skládky #2528

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   15. 5. 2017 (14:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u lampy s košem.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2017 (15:27)

Uklizeno Čistou Trojkou.