Černé skládky #2527

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   15. 5. 2017 (10:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U textilního kontejneru kufr a lehátko.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2017 (14:04)

Uklizeno Čistou Trojkou.