Černé skládky #2524

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 5. 2017 (16:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Postel na chodníku?!

Reakce Čisté Trojky   |   12. 5. 2017 (16:25)

Uklizeno Čistou Trojkou.