Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2523

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): karel   |   12. 5. 2017 (15:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nějaké desky u stromu. Díky.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 5. 2017 (16:00)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Desky jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka