Úklid ulic #2521

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   12. 5. 2017 (14:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Povalující se autopoklice.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 5. 2017 (15:22)

Děkujeme za Váš podnět. Poklici jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka