Veřejné osvětlení #2517 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): lukas   |   12. 5. 2017 (11:39) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

A jeste znovu tato krasna lampa, dokonce byla nove vyuzita pro umisteni znacky "zakaz segwayu" smrstovaci folie samozrejme uz doslouzila... je to ostuda!

Reakce Čisté Trojky | 12. 5. 2017 (15:00)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Opět apelujeme na Technickou správu komunikací, aby došlo k nápravě!!
Čistá Trojka