Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2516

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   12. 5. 2017 (10:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nárazníky vozidla v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 5. 2017 (10:45)

Uklizeno Čistou Trojkou.