Úklid ulic #2515

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   12. 5. 2017 (08:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dva mrtví holubi.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 5. 2017 (10:50)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. "Zbytky" holubů na místě jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka