Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2503

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   11. 5. 2017 (11:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velký nepořádek nejen ze stavby všude kolem kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2017 (15:20)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a nepořádek u kontejnerů jsme odvezli. Odvoz nepořádku ze stavby musí zajistit firma která tam staví. Tu jsme na toto upozornili.
Pavel, Čistá Trojka