Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2501

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Helena   |   11. 5. 2017 (11:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na oploceném travniku na Lobkovicove náměstí. Pohazene odpadky. Az vzadu za keři.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2017 (15:16)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Helena   |   11. 5. 2017 (18:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji!