Černé skládky #2500

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jenda   |   10. 5. 2017 (18:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
hned za předzahrádkou Planety Žižkov, na pomezí podniků Planeta Žižkov a Kompot, je opuštěné šedé křeslo. Již začíná být odkladištěm odpadků a je zjevné, že o něj nikdo nejeví zájem. Prosím odkliďte ho, nemělo by to být nic složitého.
Jménem obyvatel Tachovského náměstí děkuji.
Jan Vronský.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 5. 2017 (15:12)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ten je potřeba příště ještě potvrdit ve Vašem emailu aby se zařadil do sekce k vyřízení. Takto zůstal v sekci nepotvrzených a ihned ho nevidíme. Každopádně na místě jsme byli a křeslo uklidili.
Čistá Trojka