Úklid ulic #2495

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   10. 5. 2017 (14:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek okolo kontejneru na oblíbeném místě.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 5. 2017 (16:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka