Poškozený mobiliář #2493

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   9. 5. 2017 (21:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nelze uzavřít pítko teče z něj pořád voda.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 5. 2017 (11:22)

Dobrý den,
děkujeme za podnět. Tekoucí pítko jsme nahlásili zodpovědné organizaci.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   26. 5. 2017 (11:53)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali a již je v pořádku.
Čistá Trojka