Další podněty Čisté Trojce #2486

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   8. 5. 2017 (09:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V parku u křoví jsou lidské výkaly.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (11:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (11:34)

Uklizeno Čistou Trojkou.