Úklid ulic #2485

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   7. 5. 2017 (18:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím o úklid stanoviště tříděného odpadu na rohu ulic Hájkova a Koněvova. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (12:24)

Dobrý den, dnes jsme byli na kontrole místa a již je vše v pořádku.
Radek, Čistá Trojka