Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2484

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Frantisek   |   6. 5. 2017 (10:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Roh Cajkovskeho a Kubelikove (proc se probuh zrusily kontajnery o ulici niz - Borivojka/Kubelinda?)

Vložil(a): Frantisek   |   6. 5. 2017 (13:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Uz je to uklizene; muj dotaz ohledne odstranenych kontejneru pretrvava...

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (12:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Dotaz jsme vznesli na MČ Praha 3. Budeme Vás informovat.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (13:22)

Dobrý den,
dle informace MČ Praha 3:
sběrné místo Kubelíkova - Bořivojova bylo častým objektem zájmu lidí,
kteří ničí kontejnery na separovaný odpad, tím že je zapalují. Při posledním útoku
bylo poničeno několik zaparkovaných vozů a tak z bezpečnostních důvodů bylo toto místo zrušeno.
Tříděný odpad je možné do podzemních kontejnerů Čajkovského, Ondříčkova - Milešovská, Ondříčkova - Žižkovo náměstí, Ondříčkova proti 26 a Fibichova 15.
Čistá Trojka