Psí exkrementy #2483

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   5. 5. 2017 (20:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na posekaném trávníku se hned pár dní po posledním uklizení objevily další psí exkrementy. Jelikož se podél parkuje a je třeba na trávník nebo alespoň obrubník vstoupit, prosím o uklizení a případně notifikaci městké policie, aby toto místo více hlídala a pokutovala nezodpovědné pejskaře.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (14:44)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy na trávníku, obrubníku i chodníku jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka