Úklid ulic #2482

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniel   |   5. 5. 2017 (20:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Cigaretového nedopalky.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (14:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Fotografované místo jsme nenašli. Prosíme o upřesnění lokality. Případně foto s okolím, aby se dalo poznat kde to přesně je.
díky
Pavel, Čistá Trojka