Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2481

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   5. 5. 2017 (15:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 5. 2017 (15:56)

Uklizeno Čistou Trojkou.