Veřejné osvětlení #2479

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   5. 5. 2017 (14:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá plastikový židle na Basilejskem náměstí.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 5. 2017 (15:33)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Rozbitou židli jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka