Úklid ulic #2475

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   5. 5. 2017 (13:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí výkaly a odložený výfuk na rohu j. Želivského a basilejske nam.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 5. 2017 (15:30)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Místo jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka