Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2473

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   5. 5. 2017 (13:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Komplet dřez s deskou u popelnic.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 5. 2017 (15:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Dřez s deskou jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka