Poškozený mobiliář #2459

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas   |   3. 5. 2017 (11:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

dobrý den,

Jičínská před Atriem, proti číslům 11 - 13.

Nějaký borec zboural sloupky v chodníku, ty se tam válejí, dllažba je vylámaná, válí se všude. Dlažba je poškozena i na dalších místech.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2017 (13:11)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Problém předáváme Technické správě komunikací. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 5. 2017 (15:28)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali a již došlo k nápravě.
Čistá Trojka