Psí exkrementy #2458

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   3. 5. 2017 (11:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pořádná rozházená hromada.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2017 (13:31)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka