Černé skládky #2456

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   3. 5. 2017 (10:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený molitan na rohu biskupcovy a Rečkovy ulice.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 5. 2017 (13:07)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a molitan uklidili. Pavel, Čistá Trojka