Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2453

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   2. 5. 2017 (11:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Množství malých odpadků kolem kontejnerů na tříděný odpad.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2017 (13:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka