Úklid ulic #2452

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   2. 5. 2017 (11:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   2. 5. 2017 (13:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a místo bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka